site-atestat, am niste intrebari

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

site-atestat, am niste intrebari

Mesaj  gorki la data de 18/2/2014, 14:08

E interesant forumul, ma bucur ca am gasit niste elemente din programa din a 12-a pentru bac. Totusi, ma gandeam ca mai mute detalii legate de asta ar fi bune si utile, mai ales acum la sfarsit de liceu si cu ocazia examenului. Dar as avea o intrebare legata forum. Subt la mate-info bilingv la un liceu din Cluj-Napoca si pentru lucrarea de atestat as vrea sa fac un forum. Pentru a fi cat mai complet, as avea nevoie de niste date legate de site: ce platforma este utilizata si cum ati rezolvat cu hosting-ul. Nu vreau sa cer date sau sa fac concurenta, am nevoie doar de niste idei pentrulucrarea mea. Nu intentionez sa deschid un forum, am alte planuri de viitor. V-as ramane recunoscator daca, cateva minute v-ati opri sa imi dati niste idei sau sugestii. Va multumesc dinainte!

gorki
membru nou

Data de inscriere : 22/01/2014

Sus In jos

Re: site-atestat, am niste intrebari

Mesaj  gorki la data de 14/3/2014, 11:46

Am cautat mult si am gasit ce aveam nevoie, un host pe linux, cu wordpress pt domeniu. Claus Web.ro sunt cei cu care colaborez si deocamdata sunt multumit. Cine isi mai face forumuri, joaca sau are nevoie de niste servere mai ok, le recomand. Sunt seriosi.

gorki
membru nou

Data de inscriere : 22/01/2014

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum